SZKOŁA PODSTAWOWA, BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
Dane osobowe RODO

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych

tel. 601822371, e-mail: iod@bajan.com.pl

 

RODO

Biuletyn Informacji Publicznej
Kalendarz
kwiecień 2023
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Facebook

Miesięczne archiwum: kwiecień 2023

Zdjęcie grupowe uczestników konkursu
Zdjęcie grupowe uczestników konkursu

Dnia 27 marca 2023 r w naszym Ośrodku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Pani Wiosna.” Uczestnicy wykonali cudowne prace, które wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Wyłonienie zwycięzców nie było łatwe. Komisja konkursowa zdecydowała nagrodzić prace odznaczające się szczególną kreatywnością. Podczas oceniania uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej, formę i wkład pracy. Konkurs zwyciężyli uczniowie w następujących kategoriach:

Kategoria klasy I-III
I miejsce Rafał H. kl. III
II miejsce Alicja M. kl. I
III miejsce Jan B. kl. I

Kategoria klasy IV-VIII
I miejsce Roksana Z. kl. VII A
II miejsce Wiktoria Z. kl. VI
III miejsce Julia P. kl. VIIIA

Kategoria klasy branżowe
I miejsce Maciej K. kl. I brA
II miejsce Ilona F. kl. III brA
III miejsce Dorota Ł. kl. I br

Laureatom zostały wręczone nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy dostali słodki upominek. Opiekunowie Rady Wychowanków jeszcze raz gratulują i dziękują za udział
w konkursie.

We wtorek 21 marca 2023r przywitaliśmy WIOSNĘ. Było ciekawie, miło i zabawnie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Święta Wielkanocne są najważniejszymi świętami w roku. Jest to czas wolny od nauki, dlatego tydzień przed świętami dnia 29 marca 2023 r., zorganizowaliśmy w naszej placówce uroczyste spotkanie przedświąteczne. Wśród zaproszonych gości byli: burmistrz Mieroszowa Pan Andrzej Lipiński, ksiądz proboszcz Stanisław Piskorz oraz Członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego Pan Mirosław Potapowicz. Zebrali się również Pani Dyrektor, nauczyciele, wychowawcy i wszyscy uczniowie. Młodzież z kółka teatralnego wraz z opiekunką przygotowała inscenizację pt. ,,Światłość świata”. Młodzi aktorzy przedstawili mękę, śmierć na krzyżu i zmartwychwstanie Jezusa. Posługując się grą aktorską, muzyką i grą świateł wywołali mnóstwo emocji wśród widowni. Na koniec złożyli wszystkim serdeczne życzenia na zbliżające się święta. Po przedstawieniu uczestnicy spotkania mogli obejrzeć wystawę ozdób wielkanocnych. Ręcznie robione przez uczniów baranki, pisanki i zajączki zachwyciły wszystkich. Aby atmosfera świąt była pełna, nie zabrakło również kulinarnego akcentu. Uczniowie Szkoły Branżowej pod opieką nauczycielek zaserwowali wszystkim tradycyjne potrawy świąteczne. To było przepyszne zakończenie tego wyjątkowego spotkania. Choć to był tylko przedsmak prawdziwych świąt, poczuliśmy już prawdziwą atmosferę Wielkanocy.

Zaproszeni goście

Zdarzenie zostało wykonane i zarejestrowane aparatem oraz kamerą z programu #LabolatoriaPrzyszłości i #LabolaroriaPrzyszlosci