Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 przypadło na 23 czerwca (piątek) było pełne radości, a nawet śmiechu do rozpuku. A to za sprawą m.in. przedstawienia „Śpiąca Królewna”. Była to adaptacja baśni autorstwa Sławomira Mrożka. Absurd gonił absurd, czemu towarzyszyły wybuchy śmiechu u publiczności. Aktorzy natomiast zachowali powagę, jak przystało na profesjonalistów. Zabawa była przednia!.
Od tego dnia zaczynają się upragnione wakacje przez większość uczniów, oznaczające lato, niezapomniane przygody oraz wspaniałe wspomnienia.

Zaszczycili nas swoją obecnością licznie przybyli rodzice. Ostatni dzień roku to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań. Tym razem nie było inaczej. Nie obyło się bez łez wzruszenia i burzliwych oklasków. Pani dyrektor dziękowała za ciężką pracę wszystkim uczniom. Duża grupa otrzymała świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Na uwagę zasługują liczne konkursy, w których nasi uczniowie chętnie i z wielkim zaangażowaniem biorą udział. Wielkie zaangażowanie zostało nagrodzone. Nie jest łatwo młodzież pobudzić do działania, zwłaszcza bezinteresownego.
Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, kręte ścieżki prowadziły nas do tego dnia. Jednak mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące. Wakacje czas zacząć… Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć słonecznych i bezpiecznych dni. Chwilo trwaj!

Zdjęcia wykonane przy użyciu sprzętu #LabolatoriaPrzyszłości #LabolatoriaPrzyszlosci