Wakacje, jak wszystko co dobre, szybko się kończą. Czas odpoczynku minął i trzeba zacząć nowy rok szkolny. Jak dotąd puste i ciche mury Ośrodka 4 września wypełniły się radosnymi odgłosami. Tego dnia odbyło się bowiem uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Na apelu zebrali się wszyscy nauczyciele i wychowawcy, a także uczniowie z rodzicami. Pani Dyrektor przywitała wszystkich bardzo serdecznie. Wspólnie odśpiewano Hymn Narodowy oraz wysłuchano odczytu listu Pana Ministra Edukacji i Nauki. Po oficjalnej części uczniowie rozeszli się do swoich klas. Tutaj mogli przywitać się z dawno niewidzianymi koleżankami i kolegami oraz poznać tych zupełnie nowych. Wychowawcy przekazali uczniom plan lekcji i praktyczne wskazówki dotyczące bezpiecznego pobytu w placówce. Wszyscy czują podekscytowanie, zastanawiając się, jakie doświadczenia i przygody przyniesie ten rozpoczynający się rok szkolny.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego życzymy uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Niech ten rok szkolny będzie dla was nie tylko wspaniałą edukacyjną przygodą, ale także niezapomnianym czasem spędzonym w gronie rówieśników.
Zdjęcia wykonane przy użyciu sprzętu #LabolatoriaPrzyszłości #LabolatoriaPrzyszlosci