W dniu 13.11.2023r. w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Nowym Siodle odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu pt. „Moja własna gra planszowa”.
Celem konkursu było promowanie rozrywki, jaką są gry planszowe i towarzyskie.  Podczas tworzenia gier uczniowie doskonalili  umiejętność twórczego myślenia oraz czytania, pisania, planowania i rysowania. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem wykonali plansze, kostki, pionki, przygotowali zadania i opracowali własne reguły gry. Każdy miał okazję zaprezentować własną grę planszową , jak również poznać zasady gier innych uczestników. Podczas rozgrywek każdy przestrzegał zasad fair play i ustalonych reguł gry. Nagrodzeni uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali vouchery na wybrany film do kina zaś wszyscy uczestnicy konkursu słodkości.
Wyłonieni laureaci konkursu w poszczególnych kategoriach:
Wszyscy uczniowie klas I-II oraz II-III zostali równorzędnie nagrodzeni werdyktem komisji konkursowej J
W kategorii klasy IV-VIII:
I miejsce Dominika G. kl. V
II miejsce Karol G. kl. V
III miejsce Filip W. kl. VII
W kategorii szkoła branżowa i grupy wychowawcze:
I miejsce V grupa wychowawcza
II miejsce kl. II branżowa
III miejsce Fabian O.-M. kl. I BR A
Wszystkim graczom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy kreatywności!